Kayseri Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ali Yavuz’a ziyaret
Kayseri Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ali Yavuz, ”Kayseri Kadı Burhanettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Şehit aileler gazi dul ve yetimleri derneğine gerçekleştirdikleri nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.