Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kitap Günleri’ni ziyaret ederek yazarla bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ‘Kitap Günleri’ni ziyaret eden miniklere kitap hediye etti.
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 100’den fazla yazarın ve 44 yayın evinin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Adıyaman Belediyesi Kitap Günleri’ni ziyaret ederek stantları tek tek gezip, yazarla sohbet etti.
Adıyaman Valiliği bahçesinde kurulan çadırda gerçekleştirilen ‘Kitap Günleri’ne katılan yazarlardan ‘Kitap Günleri’yle ilgili değerlendirmelerini alıp, emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kılınç, organizasyondaki temel amaçlarının gençleri kitapla buluşturmak olduğunu söyledi.
Başkan Kılınç ‘Kitap Günleri’yle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Biz ilk emri ‘oku’ olan bir inancın üzerine büyük medeniyetler kurmuş bir milletin temsilcileriyiz. Bu yüzdendir ki kitaplara gereken değeri ve özeni göstermek, geleceğimizin en büyük teminatı olan çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını kazandırmak, kitaba dokunmaktan ve okumaktan zevk alan çocuklar yetiştirmek başlıca görevlerimizden olmalıdır. Bu bilinçle, okumanın bizim için ne kadar önemli olduğunu ifade edeceğimiz ortamları halkımıza sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.
Kitap Fuarı’nın her yıl daha gelişmiş haliyle devam etmesinin en büyük arzuları olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, ‘Adıyaman Belediyesi Kitap Günleri’ni gezen çocuklara kitap hediye etti.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.