Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyespor Voleybol Takımının hafta sonu deplasmanda Konya’da Pemaspor ile karşılaşacağını söyledi.
2. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Melikgazi Belediyespor Voleybol takımının pazar günü ikinci maçı için Konya’da saat 16.00’da Pemaspor ile karşılaşacağını belirten Dr. Palancıoğlu, “Birlik ve beraberlikle Melikgazi Belediyespor’un güzel yerlere gelmesini istiyoruz. Güzel bir takım kuruldu emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Voleybol takımımıza da başarıların devamını diliyorum.” dedi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.