Söz konusu olay dün akşam saat 19:30 sıralarında meydana geldi. Olay Altınordu ilçesi Zaferi Milli Mahallesinde yaşandı.
CEREN ÖZDEMİR HAYATINI KAYBETTİ
Balerin Ceren Özdemir, antrenman sonrası geldiği evinin önünde kimliği belirsiz bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı ve vücuduna aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralandı. Kanlar içinde yere yığılan genç kız sağlık ekipleri tarafından Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ancak bugün kara bir haber geldi ve Ceren Özdemir'in hayatını kaybettiği belirtildi.
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, saat 19:50 sıralarında Ceren Özdemir'in yaralı olarak hastanelerine geldiğini belirtti ve açıklamalarında “Göğsünde ve karnında kesici ve delici alet yaralanması vardı. Acil serviste gerekli müdahaleyi yaptık. Ameliyathaneye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kızımızı kurtaramadık. Üzgünüz” ifadelerine yer verdi.
www.kamupersoneli.net
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
14 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.