İlçeye bağlı Şıhbarak Mahallesi’nde 8 gundur suların akmaması köyde yaşayan halkı isyan ettirdi. KASKİ yetkililerinin ilgilenmediğini belirten vatandaşlar Kurban Bayramı tatilinde susuz kaldıklarını ifade etti.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.