Binlerce yerli ve yabancı turistin ilgi gösterdiği bayram tatili sonrası haftasonunun ilk gününde vadiyi belediye meclis üyeleride gezdi.
Geziye ayrıca Ankara merkez valisi İbrahim Taşyapan , Yesilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan,AK Parti Yeşilhisar İlçe Başkanı Mustafa Çeçen, partililer , belediye meclis üyeleri ile Erdemli Köyü dernek yönetimi ve muhtarlık heyeti de katıldı.
Erdemli Gezisi sonrası misafirler vadide hep birlikde öğle yemeği yedi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.