DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 1944719-0,56%
Kayseri

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
personel alımı yapılacak! Başvuru şartları belli oldu

personel alımı yapılacak! Başvuru şartları belli oldu

Kırşehir Çiçekdağı Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı üzerinden sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı. DPB personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için Çiçekdağı Belediyesi başvuru şartlarını da açıkladı. KPSS'siz sözleşmeli personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için detaylar haberimizde...

ABONE OL
Eylül 24, 2022 04:38
personel alımı yapılacak! Başvuru şartları belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kırşehir Çiçekdağı Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı üzerinden sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı. DPB personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için Çiçekdağı Belediyesi başvuru şartlarını da açıkladı. KPSS'siz sözleşmeli personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için detaylar haberimizde…

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden Kırşehir Çiçekdağı Belediye Başkanlığı tarafından sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Yayınlanan sözleşmeli personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da detayları ile açıklandı. Ayrıca başvuru yapacak olan adaylarda KPSS'siz personel alım yapılacağı bildirildi.

ÇİÇEKDAĞI BELEDİYESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLADI

Kırşehir Çiçekdağı Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan sözleşmeli personel alım ilanında, “5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıf, unvan, adedi belirtilen Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır.” denildi.

Sınavla yapılacak sözleşmeli personel alım ilanında sınav tarihi ve yeri de paylaşıldı.  Sözlü /mülakat olarak tek aşamada yapılacak olan sınav 20.01.2020 saat 08:30'a Çiçekdağı Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonu'nda yapılacağı aktarıldı.

Ayrıca sözlü sınav hakkında ise, “Adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu Belediyemiz internet sitesinde yayınlanacaktır. İstenilen belgeler ile birlikte 14.01.2020 tarihi Salı günü saat 17:00'ye kadar Çiçekdağı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ ne şahsen müracaat edeceklerdir. (Üçüncü şahıslar eliyle, posta ve e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) ” ifadeleri yer aldı.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI SINAVI BAŞVURU ŞARTLARI:

1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- Son başvuru günü olan 01.01.2020 tarihinde 35 yaşını bitirmemiş olmak.

3- Görevlerini devamlı yapmasına engel olacak sağlık sorunları bulunmamak.

4- Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak. 5- Kırşehir’ in Çiçekdağı ilçesinde son 5 yıldır ikamet ediyor olmak.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI BAŞVURUSUNDA İSTENİLEN BELGELER:

1- Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ya da noter onaylı fotokopisi

2- Nüfus cüzdan aslı veya fotokopisi

3- Yerleşim yeri belgesi

4- Özgeçmiş ve dilekçe

5- Sağlık raporu 6- Erkek adaylar için askerlikle ilgili durumunu gösterir belge

7- 2 adet vesikalık fotoğraf

8- Adli sicil belgesi

9- Güvenlik ve arşiv araştırmasında çalışmasına engel durumunun olmaması

9-657 Sayılı D.M.K.'nın 48/A-5 maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmadığına dair beyanı.

kamupersoneli.net

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.