Adıyaman Belediye Başkanı Dr.Süleyman Kılınç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını Nene Hatun Anaokulu öğrencisi Yiğit Taha Yalçın’a teslim etti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleşen törende Nene Hatun Anaokulu yöneticileri, öğretmenleri ve velisi, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile birlikte temsili Belediye Başkanı Yiğit Taha Yalçın’ı makamında ziyaret etti. Minik Başkan Yiğit Taha Yalçın görev süresi boyunca ilgili birimleri arayarak talimatlarda bulundu.
Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç kendisine çiçek takdiminde bulunanYiğit Taha Yalçın’açeşitli hediyeler vererek, temsili başkan nezdinde tüm çocukların bayramını kutladı.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.