İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık, il yönetimiyle uyumsuz çalışması sebebiyle görevden alındı.
İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık, il yönetimiyle uyumsuz çalışması sebebiyle görevinden ihraç edildi. Işık’ın yerine ise henüz kimin atanacağı belli değil.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.