Geçtiğimiz gün Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine asaleten atanan Mahmut Kırıkçı’ya, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydili tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Görüşmede özellikle Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyeleri arasındaki koordinasyonun daha da güçlü bir şekilde devam etmesi hususu ele alındı. Önceki süreçlerde de gerek sahada gerek ise uygulama alanlarında birçok konuda ortak hareket ederek Şanlıurfa'ya hizmetler kazandıran Büyükşehir Belediyesi ile Merkez İlçe Belediyelerinin bundan sonraki dönemlerde de yine aynı çalışma doğrultusunda hareket etmesinin önemine değinildi.
Ziyaretin sonunda duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahmut Kırıkçı, İlçe Belediye Başkanlarına teşekkürde bulundu.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.