Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde İl Müdürlüğü’müz yemekhanesinde gerçekleşen bayramlaşma törenine İl Müdürümüz Mustafa Şahin’in yanı sıra İl Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve tüm personel katılım sağladı.
Törende konuşma yapan İl Müdürümüz Mustafa Şahin; Kurban Bayramı öncesi ve bayram süresince görev yapan personellere çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. Son günlerde pandemi den dolayı artışlara da değinen Şahin; tüm personelin maske, mesafe ve hijyen konularında dikkatli olmaları için uyarıda bulundu. Konuşmanın ardından tüm personelle bayramlaşma gerçekleştirildi
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.