Kayseri’nin Hacılar ilçesinde bayramda yaşanan su kesintisi, yol bozukluğu ve çöplerin zamanında toplanmaması vatandaşların tepkisine neden oldu. Sakar, Esmecik, Beğendik ve Yukarı mahallelerinde oturan vatandaşlar haber merkezimize şikayet mesajları atarak tepkilerini ifade ettiler. Koronavirüsle mücadelede, temizliğe dikkat edilmesi gereken dönemde biriken çöp görüntüleri ve yaşanan su kesintileri dikkat çekti. Vatandaşların KASKİ ve Hacılar Belediyesi’ne sürekli şikayette bulunduklarını ifade etmelerine rağmen kurumlardan bayram boyunca açıklama gelmedi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.