Hatay’ın barış ve kardeşlik ortamını arttırmak amacıyla her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen, Hataylıların büyük ilgi ile takip ettiği Erhan Aksay Futbol Turnuvası’nda kıyasıya mücadele eden takımlar, gollü, zevkli ve güzel maçlar oynayarak seyirciye futbol ziyafeti yaşatıyor.
Antakya Grubu’nun ilk gün maçlarında Nazım Koka Sahası’nda, Akademi Hastanesi, Esentepe SYD’yi 14-0’lık skorla yenerken Samandağ El Mina İnşaat-Mozaik İnşaat mücadelesi 3-0 sonuçlandı.
Yine aynı gün HBB Esentepe Futbol Sahası’nda tamamlanan maçların skoru ise şöyle oldu:
HBB Park Bahçe-Hatay İdman Yurdu:2-2 Samandağ Veteranlar-Küçüksanayi Sitesi:1-3
HASİAD-Yeniçağ: 2-7
Küçükdalyanspor-Demirköprü Ahmet İth.İhr: 5-3
Kıyasıya mücadelenin yaşandığı maçlarda, taraftarlar takımlara tribünden destek verdi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.