Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Toptancılar Sitesinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti, taleplerini dinledi. Güngör, “Her fırsatta esnaflarımızı ziyarete ederek istişareye önem veriyoruz” dedi.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Toptancılar Sitesi’ni ziyaret etti. Genel Sekreter Dr. Rüstem Keleş ve KASKİ Genel Müdürü Ahmet Kavak’ın da yer aldığı ziyarette esnafla bir araya gelen Başkan Güngör, hayırlı işler temennisinde bulundu. Güngör, “Esnafımızın daima yanındayız” ifadelerini kullandı.
Hemşerilerimiz ve Esnafımızla İç İçeyiz
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Güngör, “Her fırsatta esnaflarımızı ziyarete ederek istişareye önem veriyoruz. Bu bağlamda bugün de Toptancılar Sitemizdeki esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunduk. Esnaflarımızın ilettikleri talepleri derhal ilgili birimlere ileterek gereğini yapılmasını sağlıyoruz” diye konuştu
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.