Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki bazı hizmet birimlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç, Talas KAYMEK, Talas Sosyal Yaşam Merkezi ve yeni konservatuvar binasını ziyaret etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, incelemelerine Talas Sosyal Yaşam Merkezi ile başladı. Sosyal yaşam merkezindeki spor tesislerini inceleyen Başkan Büyükkılıç, verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, daha sonra Talas KAYMEK ve Konservatuvar binasına geçti. Talas Yolu’ndaki KAYMEK tesislerinde sanat ve mesleki eğitim sınıflarını ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, kursiyerlerle sohbet etti. Başkan Memduh Büyükkılıç, aynı binada hizmet vermeye başlayan Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın çalışmalarıyla ilgili de bilgi aldı.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.