Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, İskenderun ilçesinde gerçekleştirdiği yol bakım ve onarım çalışmalarıyla ulaşım sorunlarına kalıcı çözümler üreterek vatandaşların yüzünü güldürüyor.
İskenderun Meydan Mahallesi Şehit Jandarma Er Veysel Aktı Caddesi’nde beton asfalt çalışmasına başlayacak olan HBB ekipleri, öncesinde PMT(temel tabaka) serimi gerçekleştirdi.
Vatandaşların ulaşım sıkıntısı yaşamaması için beton asfalt öncesi caddede zemin iyileştirme çalışması gerçekleştiren ekipler, yapılan çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.