2019 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U16 Yıldız Erkek Milli Takımımız, İstanbul’da kamp çalışmalarına başladı. 2019 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U16 Yıldız Erkek Milli Takımımız, İstanbul’da kamp çalışmalarına başladı. Ay-yıldızlılarımız, başantrenör Semih Soğuksu yönetiminde 12 Aralık Çarşamba gününe kadar hazırlıklarını sürdürecek.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.