31 Mart seçimleri kapsamında çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Başkan Palancıoğlu, bir yandan mahalle mahalle dolaşırken, diğer yandan da vatandaşların yoğun olduğu yerleri geziyor.
Gittiği her yerde sevgiyle karşılanan Başkan Palancıoğlu’nun son durağı raylı sistem oldu. İldem’den meydan istikametine giden tramvaya binen Palancıoğlu, vatandaşlarla sohbet etti. Yediden yetmişe herkesle yakından ilgilenen Palancıoğlu, vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak sohbet etti. Sıcak ve samimi şekilde gerçekleşen sohbetlerde Palancıoğlu, bir yandan da vatandaşlara kitapçık halinde dağıtılan projelerinden bahsetti.
Vatandaşların ilgi ve alakasına kayıtsız kalmayan Palancıoğlu, sosyal hayat ve kültürel konulardaki projelerin ilgi görmesinden memnun kaldı. Vatandaşların özellikle toplumun temeli aile ile gençler ve çocuklarla ilgili yapacakları çalışmaların heyecanla karşıladığını belirten Palancıoğlu, “Allah nasip ederse Melikgazi’ye, Kayseri’ye yakışan güzel ve önemli projeleri vatandaşlarımızla buluşturacağız.” ifadelerini kullandı.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.