Kaza, Sarıoğlan ilçesi Tatılı Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre mahalle içinde çalışan Şakir D, kepçesi ile tali yoldan anayola kontrolsüz çıktı. Bu sırada yolda ilerleyen bir minibüs traktörle çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile traktör ters döndü. Traktör üzerinde bulunan Şakir ve Ahmet D, yaralandı. Yine aynı kazada minibüs içerisinde bulunan 4 kişi de yaralandı. Traktör sürücüsü Şakir D ve yanındaki Ahmet D’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaralılar hastaneye kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.