TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarete, TFF Başkan Vekili Erhan Kamışlı, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Onur Alkın Kalkavan ve Selim Soydan ile Genel Sekreter Kadir Kardaş'ın yanı sıra Nike Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Spor Pazarlama Direktörü Mark de Klerk ve Nike Türkiye Spor Pazarlama Direktörü Tunç Saral da katıldı.
Başkan Nihat Özdemir, ziyarette Nike yetkililerine A Milli Takım forması hediye etti.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.