Talas’ta spor ve etkinlik mekanı haline gelen alanda, yediden yetmişe her yaştan Talaslı’nın geldiği yaz akşamındaki açık hava sinemasında Zeki Alaska ile Metin Akpınar’ın başrolünü oynadığı “Güle Güle” filmi seyredildi. Aileleriyle birlikte alana gelip çayları ve çekirdekleriyle filmi izleyen Talaslılar, yaklaşık iki saat süren filmde kimi zaman duygulandı, kimi zaman eğlendi. İlk kez açık havada sinema izlediklerini belirten vatandaşlar, etkinlik için Talas Belediyesine teşekkür etti.ta
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
14 gün önceEĞİTİM
16 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.