Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde bulunan Hayriye Türksoy, 16-19 Mayıs tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Kickboks Dünya Kupası müsabakalarında 48 kg’da mücadele etmiş ve rakiplerini geride bırakarak Dünya Kupası Şampiyonu olmuştu.
Şampiyonanın ardından ülkemize dönen şampiyon sporcumuz Erkilet Havaalanı’nda karşılandı. Karşılamada yer alan Spor A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Somtaş, Hayriye Türksoy’u elde ettiği başarıdan dolayı tebrik ederek, “Şanlı bayrağımızı dalgalandıran ve milli takımımızı en iyi şekilde temsil eden kızımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. İnşallah Spor A.Ş. olarak şampiyonlar çıkarmaya devam edeceğiz” dedi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.