Büyükşehir Belediyesi, sinemaya gitmeyen çocuk kalmasın düşüncesiyle çocukları sinemayla buluşturmaya devam ediyor.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda son olarak Çağlayancerit ilçesinde yaşayan engelli çocukları sinema ile buluşturdu. Engelli çocuklar aileleriyle birlikte gittikleri sinemada hem film izledi hem gönüllerince eğlendi. Çocuklara patlamış mısır ve pamuklu şekerin yanı sıra öğle yemeği de ikram edildi.
Aileler ve öğretmenler çocuklarının yaşadığı mutluluğu şu sözlerle ifade ettiler; “Böyle güzel bir etkinliği ilk defa yaşıyoruz. Çocuklarımıza bu olanağı sağlayan Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz.”
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.