Başkanlık makamında Antrenör Ali Uzun ve Milli Yüzücü Sevilat Öztürk’ü kabul eden Başkan Güngör, genç yüzücüyü tebrik ederek başarılar diledi ve hediye verdi.
Finlandiya’nın Pajulahti kentinde 25 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Gençlik Oyunları’na Paralimpik Yüzme dalında Milli Takım kadrosunda katılan Kahramanmaraş’ın başarılı sporcularından Sevilay Öztürk Avrupa 2. olarak Gümüş madalyanın sahibi olmuştu.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.