GürdoğanlarOrtaokulunda gerçekleştirilen toplantıya,Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, İlçe Jandarma Komutanı Muhittin Doğan,Belediye Başkanı Bilal Özdoğan,İlçe Emniyet Müdürü Osman Öztürk, kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
İlçe genelinde tespit edilen talep, istek ve şikâyetleri,mahalle muhtarları aracılığıyla Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen ile birlikte değerlendiren Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hacıların refahı, vatandaşların sorunlarının ve taleplerinin çözüme kavuşturulması amacıyla tüm kurumların birlikte hareket ettiklerini söyledi.
Toplantıda daire amirleri, kurumlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.