“İşçi Sağlığı ve Güvenliği Haftası, işverenlerin ve işçilerinfarkındalığınıve bilincini arttırmaya yönelik yapılan bir etkinlik. Her işin kendi alanına göre riskleri olabilir ve bu hususta da tedbir alınması gerekir. Ülkemizde bu alanda ciddi boyutta kazalar yaşanmış ve üzücü kayıplar verilmiştir.
Tedbir al güvende kal. İşçilerimizin güvenliği herşeyden önemli. Bir canı hiçbir sermayeyle değişemezsiniz. Ufak önlemlerle bile hayatlar kurtarabilirsiniz. Bu gün vesilesiyle tüm işverenlerimize ve işçilerimize gerekli tedbirleri ve eğitimleri almalarını tavsiye ediyorum.
Temel insan hakkı olan güvenli ve sağlık açısından Onikişubat Belediyesi olarak biz de tedbir alıyor ve uyguluyoruz. Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizler için önceliktir. Bu kapsamda belediyemizin yeni akıllı hizmet binasını son teknoloji yangın söndürme sistemleri, havalandırma sistemleri, duman tahliye ve fanlarla donatıyoruz. Öte yandan yapmış olduğumuz bütün inşaatlarımızda koruyucu güvenlik tedbirlerine uyarak çalışıyor ve mühendislerimizi de bu anlayışla yönlendiriyoruz.”
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.