Fedakârlık denince ilk akla gelen annelerimizdir. Eli öpülesi annelerimiz, hiçbir emekten kaçmadan yavrularının mutluluğu için hayatta oldukları müddetçe çalışandır. Karşılığı olmayan annelik, Allah’ın fıtraten hanım kardeşlerimize verdiği bir rahmettir. Toplumu inşa edendir. Kıymetleri ve sevgileri ölçülemez.
Bizim için her gün anneler günü fakat, mizansen olarak bugünbenimsenmiştir. Annelerimizin kıymetini bilip, sık sık ziyaretlerine gidelim, hayır dualarını almaya çalışalım. Benim tüm kardeşlerimize tavsiyem budur.
Bugün vesilesiyle fedakâr, cefakâr, biricik annelerimizin ve özellikle yavrularını bu vatan için toprağa vermiş şehit annelerinin de; anneler gününü kutluyorum.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.