Cumhuriyet Kurs Merkezi’nde‘Şiş ve Tığ Örücülüğü Oyuncak Bebek Yapımı’ (amigurumi) bölümünde eğitim alan kursiyerler; yaptıkları 44 adet oyuncak bebeği Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören çocuklara hediye ettiler.
Kursiyerler ve eğitmenlerden oluşan bir grup; yaptıklarıel işleri ile hastanedeki çocukları ziyaret ederek çocuklara ve ailelerine bayram öncesi bir anlamda moral vermiş oldular.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.