15 Nisan Pazartesi günü hemşehrilerinin tebriklerini kabül eden Başkan Savaş’ı Millet İttifakı’nın Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Erhan Yavuzyılmaz ve beraberindeki Kırıkhanlılar da unutmadı.
Başkan Savaş’a görev süresinde başarı dileklerini ileten Kırıkhanlılar, ilçelerine yapılan ve bundan sonra yapılacak hizmetler için de teşekkürlerini sundu.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.