Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ, Ak Parti Kayseri İl Başkanı Şaban ÇOPUROĞLU ve Yönetimi ile birlikte İlçemize Bayram ziyaretinde bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa ÇEÇEN ve Yönetimi, Kadın kolları ve Gençlik kolları birlikte İlçemiz Sosyal Yaşam Merkezinde teşkilatlarla birlikte bayramlaşma buluşmasında bir araya geldi. Ardından ilçemiz esnaf ve vatandaşlarımızı da ziyaret ederek bayramlaştık. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür edip hayırlı bayramlar diledi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
14 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
29 gün önce