Kayseri İl Halk Kütüphanesi 2-6 Ağustos haftasında düzenlenecek etkinlikleri paylaştı.
Pazartesi günü 14.00’te Kızılay Toplum Merkezi’nden Çocuk Gelişimci Büşra Ulaş’ın sunumuyla “Çocuklar ile Etkili İletişim” konulu seminer gerçekleştirilecek.
Salı günü ise 13.30’da 7-16 yaş kullanıcılar için “Bizim Köyün Şarkısı” adlı film gösterimi
Programda son gün Çarşamba günü de saat 11.00’de 4-6 yaş grubu kullanıcılar için Aktivite Çocukları Annesi Fatma Dindar’ın anlatımıyla masal saati etkinliği gerçekleştirilecek
Düzenleyecek etkinliklere katılmak isteyen çocukların il halk kütüphanesine gelmeleri istendi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.