İskenderun Anıt Alanı’nda kurulan ve yüzlerce İskenderunluyu bir araya getiren kardeşlik sofrasında eller; barış, kardeşlik ve toplumsal huzur için semaya açıldı. Paylaşarak büyümenin mutluluğu ile hareket eden HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş da hemşehrilerini yalnız bırakmadı.Başkan Savaş’a eşi Prof. Dr. Nazan Savaş, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali de eşlik etti.
Gerçekleşen iftar yemeği ile birlikte bir arada olma kültürünü yaşayan İskenderun halkının mutluluğu görülmeye değerdi.
Açılan oruçların ardından HBB Şehir Tiyatrosu’nun birbirinden değerli sanatçılarının sahnelediği oyunlarla keyifli dakikalar yaşayan İskenderunlular, unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşadıklarını belirtti.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
14 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
29 gün önce