İncesu Belediye Başkanı ve AK Parti İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek, resmi olmayan kesin sonuçlara göre 8 bin 291 oy alarak, yeniden başkan seçildi.
Resmi olmayan kesin sonuçlara göre, mevcut İncesu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek 8 bin 291 oyla yeniden başkanlık koltuğuna oturdu. İncesu’da resmi olmayan kesin sonuçlar şu şekilde:
“AK Parti Adayı Mustafa İlmek 8 bin 291, YRP Adayı Zekeriya Karayol 6 bin 618 oy, İYİ Parti Adayı Recep Güngör 2 bin 247, CHP Adayı Ayşe Kendir 700 oy.”
Böylece yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Başkan İlmek, mazbatasını teslim aldı. İlmek ikinci kez üst üste İncesu Belediye Başkanlığı görevini yürütecek.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.