Türkiye Voleybol Birinci Ligi Erkekler B Grubu’nda mücadele eden Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Payas Belediyespor ile karşı karşıya geldi.
Karşılaşmada kıyasıya mücadele eden ve rakibine üstünlük kuran Hatay Büyükşehir Belediyespor, ilk seti 25-11 önde kapattı.İkinci sete de etkili başlayan voleybolcular, seti 25-14 kazandı ve setlerde2-0 öne geçti.
Mücadelenin üçüncü setinde de üstünlüğünü koruyanmavi-beyazlılar, seti 25-19, maçı da 3-0 kazandı.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.