Diğer ilçelerde olduğu gibi Hassa ilçesinin de altyapı sistemini daha geliştirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Genel Müdürlük, bu kapsamda Sugediği Mahallesi’ne yeni kanal hattı döşenerek ihtiyacı olan bölgenin eksikliği tamamlandı.
Atıksuların meskenlerden sağlıklı şekilde taşınması ve çevre sağlığının sağlanması amacıyla çalışmaların hummalı şekilde sürdüğüne dikkat çeken İdare, gerek muhtarların gerek mahalle sakinlerinin ilettiği talep ve şikayetleri ilgili birimlerle istişare ederek hizmete çevirdiklerinin altını çizdi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.