Hacılar Demokrasi Şehitleri Ortaokulu’nda düzenlenen törene, Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Muhittin Doğan, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Övüç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunus Özsarı, Daire Müdürleri, hayırsever işadamları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Demokrasi Şehitleri Ortaokulu Müdürü Hayrettin Özbek’in açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunus Özsarı, törende yaptığı konuşmada; “Okullarımızda atölye yapacak yer kalmayınca koridorlara yöneldik ve sosyal bilimler koridorlarını oluşturduk. Demokrasi Şehitleri Ortaokulumuza da özelbranş sınıflarını kazandırdık.Bizleri teşvik ettiği için Kaymakamımız Haluk Sezen’e, desteklerinden dolayı Belediye Başkan Vekilimiz Bilal Özdoğan’a ve katkılarından dolayı hayırsever işadamlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.