Hacılar Kaymakamlığı önünde gerçekleştirilen ve Kaymakam Haluk Sezen, Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Muhittin Doğan, İlçe emniyet Müdürü Osman Öztürk, Daire Müdürleri ile vatandaşların katıldığı dua öncesinde bir konuşma yapan Kaymakam Haluk Sezen, “Türk Silahlı Kuvvetleri'nce, Irak'ın kuzeyinde kiteröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan “Pençe Harekâtı”nınzaferle sonuçlanmasıdiliyorum.“ dedi.
Kaymakam Haluk Sezen’in konuşmasının ardından İlçe Müftüsü Mehmet Özbek tarafından, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce, Irak'ın kuzeyinde kiteröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan “Pençe Harekâtı”nınzaferle sonuçlanması içindua edildi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.