Kayseri’ye bağlı Akkışla ilçesinin Ganişeyh mahallesinde 21. yüzyılda evlere su akmıyor. Vatandaşların yetkililere bildirmesine rağmen mahallede 22 gündür su akmıyor. Mahalleli traktörlerle su çekmeye başladı.
Mahalle halkı, yetkililerin gereğini yapmasını ve sorunu çözmesini beklediklerini dile getirdiler.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.