Develi Belediyesi personeli ile birlikte kapalı spor salonundaki spor yapan bayanları ziyaret ederek günlerini tebrik eden Develi Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah İslamoğlu spor antrenörü Şeyma Yalçın başta olmak üzere bütün bayanlara çiçek takdim etti. Sonrasında Bahçelievler Mahallesinde Cabbar Başkan’ın 8 Mart tebrikini ileterek karanfil ve kandil simidi takdim eden belediye personeli son olarak Belediye hizmet binasında çalışan bayanların da 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik etti.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.