Develi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Cabbar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan, MHP İlçe Başkanı Yunus Özer, AK Parti ve MHP İlçe yönetimi ile birlikte Sebze-Meyve Pazarına ziyarette bulundu. 31 Mart seçimlerinde Pazar esnafının dua ve desteklerini isteyen Develi Cumhur İttifakının bu birliktelik görüntüsünden büyük memnuniyet duyduklarını belirten Pazar esnafı “Rabbim bu birlikteliğimizi daim eylesin. Bizler böylece bir oldukça kimse bize galip gelemez” mesajını verdiler.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.