CEV Challange Kupası'nda yarı finale kadar yükselen Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Ekibi yarı finaldeki ilk sınavında GEN-I Volleytakımının misafiri olacak. Slovenya'da yapılacak ilk maç Türkiye saati ile 20:00'de start alacak. Karşılaşmada Gürcistan bölgesi hakemlerinden Stephane Takaichvili ve Bosna Hersek patentli Nikola Kozic görev yapacak. Rövanş maçı ise 6 Mart tarihinde Aydın'da gerçekleştirilecek. Kritik iki maç sonucu temsilcimiz finale yükselmeyi başarırsa, Fransız takımı Volero ya da İtalyan ekibi Saugella arasında geçecek maçın galibiyle şampiyonluk için ter dökecek.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.