Hatay Büyükşehir Belediyesporlu atletler, 20-21 Haziran tarihlerinde Gaziantep’te yapılan Naili Moran U16 Atletizm Festivali’nden madalyalarla döndü.
Başarılı sporcu Buket İnci 1500 ve 800metre koşu ve uzun atlamada toplam puanda şampiyon oldu. Sporculardan Mehmet Nur ise aynı 1500 ve 800metre koşu ve uzun atlama branşlarında toplam puanda 3. oldu. Sporcular, yarışmalarda kulübe 2 madalya kazandırdı.
Milli Takım antrenörleri Senem Ölçer ve Abdulmecit Ölçer yarışmaların ardından yaptıkları açıklamada, “Sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyoruz. Gelecekte ülkemizi, memleketimizi ve kulübümüzü temsil etmek üzere milli takımlarda görmek istiyoruz. Bu başarılara katkıda bulunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, Hatay Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Maden’e, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz’e ve Antakya Atatürk Stadı Müdürü İbrahim Arıkan’a teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerine yer verdiler.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.