Bu yıl anneler gününü erken kutlayan Özel Egeberk Anaokulu, yine çok renkli ve eğlenceli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı.
Bu özel güne bu yıl da bir etkinlik dizisi organize eden Özel Egeberk Anaokulu, annelerle çocuklarını bir araya getirdi. 3, 4 ve 5 yaş grubundaki çocuklar, anneleri için hazırladıkları şiir ve şarkıları seslendirdi.
Ardından İngilizce, müzik-orff ve beden eğitimi branşlarındaki etkinliklerle anne babalarına hünerlerini sergilediler. Finali okulun bahçesindeki birbirinden eğlenceli oyunlarla yapan çocuklar ve velileri çok eğlendi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.