DOLAR 32,8248 0.04%
EURO 35,2439 -0.18%
ALTIN 2.451,13-1,53
BITCOIN 2106036-0,17%
Kayseri
29°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
“Bizi Büyük Bir Aile Yapan Değer; Sevgi ve Hoşgörümüzdür”

“Bizi Büyük Bir Aile Yapan Değer; Sevgi ve Hoşgörümüzdür”

BAŞKAN ÇINAR, CUMHURİYET ÖRNEKKÖY’DEKİ CEM EVİ’NİN İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

ABONE OL
Eylül 23, 2022 21:47
“Bizi Büyük Bir Aile Yapan Değer; Sevgi ve Hoşgörümüzdür”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Örnekköy’de yapımı devam eden Cem Evi’nin inşaatını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak, sevgi, hoşgörü ve birliktelik ruhumuza katkı sağlayacak hizmetlerimizle tüm hemşerilerimizin mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi temel gayemizdir. Bizi büyük bir aile yapan en büyük değer; birbirimizi sevmemiz ve hoşgörümüzdür” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt Belediyesinin destekleriyle inşaatı devam eden Cumhuriyet Örnekköy’de ki Cem Evi’nin inşaatını CHP Yeşilyurt Belediye Meclis Üyesi Mehmet Önder Öztürkoğlu ile birlikte inceleyerek, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

“CEM EVİMİZİ EN KISA SÜREDE HİZMETE AÇACAĞIZ”

Çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak Cem Evi’ni mahalle halkının hizmetine sunacaklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeşilyurt Belediyesi olarak farklı ve ayrıcalıklı yaşam koşullarının ilçemizdeki tüm yerleşim alanlarında hissedilmesi adına halkımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini elimizden geldiğince karşılamaya çalışıyoruz. Yatırımlarımız ve projelerimizin esas gayesi; hemşerilerimizin huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmesidir. Bu kapsamda Cumhuriyet Örnekköy’de yapımı tüm hızıyla devam eden Cem Evi’nin hayata geçmesi noktasında tüm desteğimizi veriyoruz. Belediyemiz tarafından yer tahsisi yapıldıktan sonra başlayan inşaat çalışmalarını ilk günden beri yakından takip ediyoruz. Çok amaçlı salonları ve hizmet alanlarıyla modern bir Cem Evi’ni mahalle sakinlerimizin hizmetine açacağız, emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra Cumhuriyet İlkokulumuzun bahçesindeki alanı kilit parke taşı ile döşeyip, çevre düzenlemesini yaparak öğrencilerimizin rahat ve nezih bir ortamda eğitim almalarına katkı sağlıyoruz” dedi.

 “BİRLİKTE HAREKET EDEREK DAHA FAZLA GÜÇLENECEĞİZ, GELİŞECEĞİZ”

Yeşilyurt’un değişim ve gelişim sürecine ışık tutan yatırımların ve sosyal sorumluluk projelerinin bölge ayırt etmeden tüm vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek ölçülerde hayata geçirmeye özen gösterdiklerini hatırlatan Başkan Çınar,  “Yeşilyurt’un bölgesinde takip edilen, ülke çapında da birçok yerel yönetim tarafından örnek alınmasının sebebi; toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak hizmetlere ağırlık vermesidir. Göreve geldiğimiz günden beri merkez-kırsal ayrımı yapmadan bütün bölgelerimizin aynı ölçülerde gelişmesi, değişmesi ve yenilenmesi adına çaba sarf ettik. Bütün mahalle ve sokaklarda Yeşilyurt Belediyesinin imzasını görebilirsiniz. Cumhuriyet Örnekköy’e kazandırılması için projelerinden Cem Evi ile ilgili bize düşen tüm görevleri yerine getirdik, yer tahsisinden imalat aşamasına kadar süreçte ki taleplere karşılık verdik. Toplumun tüm kesimlerinin talep ve isteklerine en güzel şekilde karşılık vermeye çaba sarf ediyoruz. İlçemizin en ücra noktasındaki mahallemize kadar alt ve üst yapı hizmetlerimizden sosyal, kültürel, eğitim ve sosyal sorumluluk projelerimizi ulaştırmaktayız. Cem Evi’mizin inşaat çalışmalarını incelerken diğer taraftan Oluklu mahallemizde devam eden yol açma, genişletme, asfalt serim ve kilit taşı döşeme çalışmalarımızı da yerinde inceledik. Yeşilyurt’un tüm bölgelerinde kesintisiz hizmet prensibiyle çalışıyoruz. Cem Evimiz başta olmak üzere buradaki bütün hizmetlerimiz sırasında ilgi ve desteğini esirgemeyen Meclis Üyemiz Sayın Mehmet Önder Öztürkoğlu başta olmak üzere mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerine teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim hepimizin gücünü ve kuvvetini artırsın, bizler halkımıza hizmet için buradayız ve 7/24 esasıyla çalışıyoruz. Birlikte hareket ederek daha fazla güçleneceğiz, gelişeceğiz ve Yeşilyurt’un her bölgesinde ki yaşam seviyesini daha iyi bir noktaya taşıyacağız” diye konuştu.

Cumhuriyet İlkokulunun çevre düzenlemesi başta olmak üzere diğer yapılan hizmetler hakkında yetkililerden bilgiler alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, öğretmenler tarafından kapıda karşılandıktan sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

“BAŞKANIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

CHP Yeşilyurt Belediye Meclis Üyesi Mehmet Önder Öztürkoğlu’da, Cem Evi ile Cumhuriyet İlkokulunun eksikliklerinin giderilmesi noktasında desteklerini esirgemeyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sundu.

Vatandaşlar, öğretmenler ve öğrencilerde, mahalle yapılan hizmetlerden dolayı yapılan hizmetlerden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkür ettiler.

 

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.