Saray Bahçesi’nde hummalı bir şekilde devam eden çalışmalar hakkında belediyenin ilgili birim müdürleri tarafından bilgilendirilen protokol üyeleri, alana Atatürk Anıtı’nın yerleştirilmesi ve peyzaj projesi üzerinde görüş alış verişinde bulundular.
Protokol üyelerine incelemelerinde Belediye Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli, Fen İşleri Müdürü Kasım Çeker ve İmar ve Şehircilik Müdürü Hamit Kaygusuz eşlik etti.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.