Temsilcimiz Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'ndaki son maçında deplasmanda İsviçre'nin Basel takımına 2-0 mağlup oldu. St. Jakob-Park Stadı'nda oynanan müsabakada Basel'in gollerini Widmer (Dk. 21) ve Stocker (Dk. 72) kaydetti. Bu sonucun ardından, temsilcimiz Trabzonspor UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti. |
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.