Atçı ve beraberindekiler Yahyalı da esnaflarıda ziyaret etti.
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ,Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve il teşkilatı ile birlikte Sarıoğlan’da AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek bayramlaştı.
Ziyaret de Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım ile partililer de hazır bulundu.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.