Artvin Belediyesi tarafından organize edilen iftar çadırı hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Demirhan Elçin; “Artvin Belediyesi olarak; birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularının en yoğun hissedildiği mübarek Ramazan ayı kapsamında, eski Artvin Lisesi’nin bulunduğu yerde açtığımız ramazan çadırı ile günlük ortalama 100-150 kişiye iftar yemeği vereceğiz. İlimizdeki üniversite öğrencileri, ilimize misafir olarak bulunanlar ve hemşehrilerimiz çadırımıza gelerek iftarlarını huzur içerisinde açacaklarıdır. Ramazan ayının şehrimize mutluluk ve bereket getirmesini dilerim”. dedi.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.