Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilikteki en önemli birimlerinden olan KAYMEK, Köşk Sosyal Yaşam Merkezi ile birlikte kent merkezindeki 16’ncı kurs merkezinde kayıtlara başladı. Köşk Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki KAYMEK kursları 2 Ocak’ta başlayacak.
Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası olan KAYMEK, hizmet ağını genişletmeye ve daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. KAYMEK’in kurs merkezlerinden olacak olan Köşk Sosyal Yaşam Merkezi için 10 Aralık itibarıyla kayıtlar başladı.
Köşk Sosyal Yaşam Merkezi’nde 2 Ocak’ta başlayacak olan eğitimlerde Ahşap Yakma, Diksiyon, Etkili ve Hızlı Okuma, After Effect, Bilgisayar Kullanımı, Dekoratif Ahşap Süsleme, Elde Kurdele İşi, Fransızca, İngilizce, Gümüş Takı İşlemeciliği+Mineci, Tezhip gibi toplam 27 branşta kurslar verilecek. Ayrıca kursa kayıt yaptıran tüm kursiyerler 3-6 yaş grubu çocuk oyun alanından ücretsiz faydalanabilecek. Kurs için ön kayıtlar www.kaymekonline.com adresinden yapılabilecek.
Beyazşehir Sosyal Yaşam Merkezi ile kent merkezinde 17 şubeye ulaşacak olan KAYMEK, 17 merkezin yanı sıra ilçelerdeki kadın ve gençlik merkezlerinde de hizmet veriyor.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.