FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde mücadele edecek olan A Kadın Milli Takımımız günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda yaptığı çift idmanla tamamladı.
Öğlen saatlerindeki ilk antrenmanında ağırlık ve kondisyon çalışmaları yapan Ay yıldızlılar, günü hücum setleri ve beşe beş çalışmalar ile noktaladı.
FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde E Grubu’nda yer alan millilerimiz, 14 Kasım Perşembe günü deplasmanda TSİ 19.30’da Sırbistan ile, 17 Kasım Pazar günü ise Mersin’de saat 17.30’da Litvanya ile karşılaşacak.
ASAYİŞ
14 gün önceEKONOMİ
15 gün önceEĞİTİM
17 gün önceGÜNDEM
24 gün önceGÜNDEM
25 gün önceSAĞ MANŞET
26 gün öncePOLİTİKA
30 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.